Z Czarnogórą zagramy jednym napastnikiem?

on

Młodzieżowa reprezentacja Polski te spotkanie rozegra 27 marca w Kielcach. Ekipa Adama Nawałki z Czarnogórą zagra natomiast w niedzielę. Do Podgoricy biało-czerwoni wylatują w sobotę.

W niedzielę polscy piłkarze zagrają na wyjeździe z Czarnogórą. Wygrana w tym meczu przybliży Polaków do awansu na mundial w Rosji. Zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet w Polsce jest dozwolone i jest regulowane przepisami prawa. Jednak nie każdy bukmacher internetowy działa zgodnie z prawem. Jak poznać, jaki jest legalny bukmacher internetowy? Na tej stronie dowiecie się, u jakich bukmacherów można zawierać legalne zakłady bukmacherskie przez internet w Polsce. Kadrowicze Adama Nawałki zdają sobie sprawę, że w trakcie meczu w Podgoricy może panować wyjątkowo gorąca atmosfera.

Arkadiusz Milik przyznał na konferencji prasowej, że po treningach i zajęciach na zgrupowaniu reprezentacji wszystko wygląda dobrze. Czy jest gotowy na 90 minut? Tu pewności mieć nie może, bo całego spotkania nie rozegrał przecież od pięciu miesięcy.