Telichowski powrócił do treningów

Grający na co dzień w barwach Miedzi Legnica Bartosz Telichowski wznowił treningi po kontuzji i powinien być brany pod uwagę przez Ryszarda Tarasiewicza przy ustalaniu składu na kolejne ligowe spotkania. Wprawdzie były piłkarz między innymi GKS-u Bełchatów jest jeszcze daleki od swojej optymalnej formy, to z treningu na trening powinno być lepiej. Nie da się ukryć, że w takiej sytuacji czas działa na korzyść zawodnika i nie inaczej jest też i tym razem. Telichowski do zajęć z drużyną z pełnym obciążeniem wrócił we wtorek i jak sam zapewnia, czuje się bardzo dobrze.

Kontuzja Achillesa

Przypomnijmy tylko, że zawodnik Miedzi zmagał się z kontuzją Achillesa, do której wyeliminowania niezbędna była operacja. Dokładnie chodzi tutaj o kontuzję przyczepu ścięgna Achillesa. Warto w tym miejscu zauważyć, że operację zawodnika przeprowadził doktor Jacek Jaroszewski, a więc najlepszy, a przynajmniej jeden z najlepszych tego typu lekarzy w Polsce. Warto dodać, że jest on przecież głównym lekarzem naszej kadry narodowej, co świadczy o nim tylko i wyłącznie dobrze.

Miejsce poniżej oczekiwań

Z powrotu Telichowskiego z pewnością zadowolony będzie trener Ryszard Tarasiewicz, bo nie da się ukryć, że Miedź Legnica po raz kolejny gra o wiele poniżej oczekiwań. Drużyna, jak i we wcześniejszych sezonach tak i przed tym stawiana była w roli jednego z faworytów rozgrywek, a jak na razie okupuje miejsce w części środkowej i bliżej jej do pozycji spadkowej, aniżeli miejsca premiowanego awansem.

2 Comments

  1. Patryk napisał(a):

    Dawaj Bartek, bo potrzebujemy punktów.

  2. Marcel napisał(a):

    Akurat za zdobywanie bramek Telichowski nie będzie odpowiedzialny, ale może defensywa zagra lepiej.

Comments are closed.